Virtuálna konferencia

nový typ služby, ktorý je náhradou, resp. doplnkom klasických konferencií. Virtuálna konferencia prebieha hlavne v priestoroch štúdia. Spíkri konferencie sa pripájajú cez telemost, alebo sú prítomní priamo v štúdiu. Program virtuálnej konferencie je dopredu pripravený scenárom. V prípade potreby vieme nahrať prednášku profesionálnym kameramanom dopredu. Pripravené video sa následne naživo zaradí do vysielania virtuálnej konferencie.

Streamovanie klasickej konferencie

Neobmedzujte sa. Ak poriadate konferenciu, ktorá musí byť kapacitne obmedzená pomôžeme vám. Konferenciu vieme odstreamovať z miesta konania konferencie a použiť aj prvky virtuálnej konferencie. Tým nestratíte žiadnych účastníkov.

Integrácia pre interakciu

ponúkame aj integráciu so službami tretích strán. Na vlastnej stránke konferencie ponúkame okrem videa aj ďalšie funkcie. Napríklad okno so SLI.DO otázkami, prípadne četovacie okno, alebo prezentácie spíkrov.

Dostupnosť videa

video môže byť streamované privátne a konferencia môže byť uzamknutá pre verejnosť. To je vhodné pri odborných a platených konferenciách.

Akú techniku potrebujem na videokonferenciu?

Či už manažujete, prednášate, alebo sa zúčastňujete konferencie potrebujete jednoducho len internet, web prehliadač, prípadne webkameru. Všetko ostatné zariadime my.

Integrácia s konferečným softvérom

Služby, ktoré ponúkame pri zabezpečení virtuálnych a hybrid konferencií:

  • integrácia konferencie ZOOM do livestreamu
  • integrácia SKYPE call do livestreamu