Lepšie sa pracuje v tíme

Ponúka vám špičkový video konferenčný systém, ktorý vám umožní vidieť sa navzájom cez virtuálnu nástenky, ukazovať verejnosti alebo kolegom prezentácie , zdieľať video, hovoriť s niekoľkými účastníkmi naraz, zdieľať obrazovky a dokonca zdieľať váš desktop.

Používajte videokonferencie pre zlepšenie komunikácie v tíme

Či už diskutujete pri brainstormingu, alebo ukazujete najnovšiu prezentáciu, vždy môžete jednoducho zmeniť túto udalosť na verejnú alebo privátnu videokonferenciu. Online konferencia pomôže sústrediť sa na každé slovo alebo myšlienku.

Použite webkameru súkromne alebo ju zdieľajte

Niekedy je verejné zdieľanie videa nevhodné. Vždy aj počas videokonferencie môžete kameru vypnúť a sledovať len kolegov a priateľov. Takto neprídete o žiaden dôležitý okamih.

Zdieľanie obrazovky

potrebujete poskytnúť prezentáciu divákom na rôznych miestach v rovnaký čas? Žiadny problém !
Zdieľaná obrazovka vám dovoľuje ukázať všetkým hosťom konferencie vašu obrazovku. Nemusíte pritom prerušovať váš príhovor, všetko prebieha paralelne. So zdieľanou obrazovkou ušetríte čas a nervy. Pri vysvetľovaní urýchlite schopnosť zapamäteť si obsah prednášky.

Vytvorenie videokonferencie nebolo nikdy tak jednoduché

Jednoduchým kliknutím si môžete videokonferenciu naplánovať na konkrétny dátum. Jednoducho si vygenerujete adresu online konferencie, ktorú následne rozpošlete pomocou emailu alebo sociálnych sietí celému tímu.

Akú techniku potrebujem na videokonferenciu?

Či už manažujete, prednášate, alebo sa zúčastňujete konferencie potrebujete jednoducho len internet, web prehliadač a webkameru. Všetko ostatné zariadime my.

Neváhajte a zaregistrujte sa na portáli TalkFusion, kde si môžete konferenciu aj otestovať. Kliknite na tento odkaz a začnite využívať výhody videokonferencie !

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.